Букмекерські контори не люблять виделочників?

Рейтинг Букмекерів

Є багато питань з цього приводу. Коротка відповідь: «не зовсім».

Подивимося на це з точки зору букмекерської контори. При сьогоднішньому стані ринку букмекери посилено змагаються один з одним за надання найкращих коефіцієнтів своїм гравцям. Якщо одна букмекерська контора не конкуруватиме з іншими, вона довго не проіснує, бо інший букмекер пропонуватиме коефіцієнти кращі, тож клієнти, відповідно, перейдуть до того букмекера, який пропонує більш вигідні коефіцієнти.

Ось чому завжди будуть арбітражні ситуації, і завжди знайдуться нові букмекерські контори, які виходять на ринок, щоб конкурувати з більш відомими компаніями. Звичайно, деяким компаніям не подобаються «виделочники», і вони скоротять вам максимуми через певний час, але букмекерських контор багато, відповідно, і арбітражних ситуацій теж. Є такі букмекери, які до «виделочників» ставляться лояльно. Вони завжди приймають ставки та ніколи не скорочують максимуми. Ці букмекерські контори розміщені в розділі БК для професіоналів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?