Букмекерське співтовариство Білорусі виступило проти податку на виграші

Рейтинг Букмекерів

Ініціативна група, що складається з представників державних та приватних букмекерських компаній Білорусі, направила в органи державного управління країни звернення, в якому закликала скасувати податок на виграші з гравців.

Налог планируется ввести в 2016 году

Податок планують ввести в 2016-му році

За підсумками зустрічі в кінці жовтня, букмекерське суспільство підготувало та направило на адресу Міністерства з податків і зборів, Міністерства фінансів, Палати представників Національних зборів, Комітету державного контролю, Комітету державної безпеки та Адміністрації Президента колективне звернення з пропозицією видалити пункт 5 статті 173 податкового Кодексу Республіки Білорусь такого змісту «Ставка прибуткового податку з фізичних осіб встановлюється у розмірі 4-х відсотків до доходів у вигляді виграшів (повернутих незіграних ставок), отриманих фізичними особами від організаторів азартних ігор – юридичних осіб Республіки Білорусь».

Автори колективного звернення стверджують, що пропонована редакція 173 статті НК РБ не враховує специфіку букмекерської діяльності. Також ініціативна група вказує на відсутність необхідних технічних умов, що дозволяють вести букмекерську діяльність в нових умовах. Заходи щодо введення податку з гравців приведуть лише до відтоку клієнтів білоруських компаній до закордонних онлайн-букмекерам, де з виграшу не утримують податок.

Додамо, що податок для букмекерських компаній у розмірі 4% з виграшів клієнтів планується ввести в Білорусі в 2016-му році. Сьогодні ознайомитися з проектом закону можна на сайті Міністерства фінансів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?