Букмекерська контора. Топ 5 помилок при виборі букмекерської контори

Рейтинг Букмекерів

У цій статті ми спробуємо відповісти на популярне питання, яким задаються новачки у ставках на спорт. Як вибрати букмекерську контору і не потрапити в неприємності при виведенні виграшу? Нижче кілька порад, які допоможуть вам уникнути шахраїв.

oshibka1.) Безкоштовний сир – тільки у мишоловці

Найчастіше у руках шахраїв виявляються гравці, які купилися на казково щедрі пропозиції. Букмекер, який не збирається платити, може запропонувати гравцеві все, що йому заманеться. Треба пам’ятати, що безкоштовний сир буває тільки у мишоловці. Якщо компанія пропонує бонуси, які помітно відрізняються від бонусів конкурентів, то це привід перевірити цю букмекерську контору. При цьому треба зрозуміти, що важлива не сума бонусу, а його призначення. Так, наприклад, бонуси букмекерів за реєстрацію для жителів СНД зазвичай варіюються від 10 до 50 євро, і даються в якості безкоштовної ставки, сума якої дорівнює сумі першого депозиту. Так, контора, яка пропонує бонус у 500 євро, швидше за все, намагається вас ошукати. Що стосується програм лояльності, які можуть бути у вигляді повернення комісії на біржах ставок або повернення частини програшів у букмекерських конторах, то в цьому випадку сума практично необмежена. Солідні компанії із задоволенням віддають назад частину зароблених ними грошей для того, щоб утримати хорошого клієнта.

2.) Позиція букмекера у пошукових системах нічого не означає

Не довіряйте позиціям у пошукових системах. Багато людей не усвідомлюють, що позиція у «Яндексі» або «Гуглі» у плані надійності контори ні про що не говорить. Позиція показу визначається не людьми, а роботами, які зчитують сигнали у всесвітній мережі і реагують на них відповідно заданими алгоритмами. На жаль, роботи пошукових систем ще не стали достатньо розумними, тому ними можна маніпулювати. Витративши достатньо зусиль і коштів, навіть сама недобросовісна компанія може зайняти перші позиції в пошукових системах. Тим більше, що вони не гребують будь-якими способами вплинути на видачу в пошуку і використовують нечесні і заборонені методи. На момент написання цієї статті на запит «букмекерська контора» в «Яндексі» на першій позиції видається БК «Марафон» (це нормально, хоча «Марафон» і не найкраща контора, вона одна з популярних російських букмекерських контор). На другу позицію потрапив сайт про букмекерські контори, що не приймає ставки на спорт. На почесному третьому місці розташовується букмекерська контора Buker.ru, яка знаходиться в нашому чорному списку, і весь інтернет рясніє скаргами ошуканих гравців на цих шахраїв.

3.) Ігноруйте нав’язливу рекламу

Не відкривайте рахунки у компаніях, які користуються нав’язливими способами реклами. Солідна букмекерська контора ніколи не буде розсилати спам або рекламувати себе за допомогою настирливих спливаючих вікон. Якщо до вас на пошту прийшов лист з «фантастичною» пропозицією, яку ви не чекали, то, швидше за все, ви маєте справу з шахраями. Красива картинка, коротке і «дороге» ім’я домену типу vegas777, позитивні відгуки розміщені на сайті букмекера, а не на незалежному ресурсі, ні про що не говорять. Усе це під силу здійснити будь-кому. Вибирайте контори, які рекламують себе на респектабельних майданчиках, де це можуть дозволити собі тільки серйозні компанії. Найкращий спосіб – пошукати рекомендації на спеціалізованому сайті, такому як наш рейтинг, де компанії піддаються ретельному аналізу.

4.) Вивчіть всі «за» і «проти» букмекерської контори або довірте це професіоналам

Не грайте у конторі, не перевіривши якість надаваних послуг. Недосвідченому гравцеві важко визначити контору, яка має якісну лінію. При цьому багато новачків думають, що чим більше результатів в лінії, тим краща контора. Це аж ніяк не так. Широка лінія зазвичай говорить про низькі коефіцієнти та ліміти на ставки. Це так, тому що для нагляду за коефіцієнтами в обширній лінії потрібно мати спеціально навчений персонал в необхідній кількості. Це дорого навіть для найбагатших компаній. Крім того, при великій кількості результатів у лінії букмекерам не вдасться урівноважити свої ризики, якщо, скажімо, хтось із гравців вирішив поставити на непопулярний результат велику суму. Питання відстеження коефіцієнтів вирішується їх зниженням. Адже за низькими коефіцієнтами не потрібно стежити, так як вони залишаються у коридорі актуальних цін навіть при значних змінах. А питання з врівноваженням (хеджуванням) ризиків вирішується шляхом зниження максимумів. Треба зауважити, що тут все відносно, одному гравцю буде достатньо ліміту у 50 доларів, а іншому здасться малим ліміт у 5000 (останнім ми радимо контори для професіоналів). Кращі букмекерські контори вдало балансують між кількістю результатів і якістю наданої лінії.

5.) Не обмежуйте себе однією букмекерською конторою

Переконайтеся, що ваш букмекер дає вам все, що належить гравцям в інших конторах. Деякі букмекери, давши один бонус за реєстрацію, розслабляються і перестають дарувати подарунки і проводити акції. Не обмежуйтеся однією букмекерською конторою, якщо відчуваєте, що про вас забули. Такого букмекера «підбадьорить» ваша пауза в активності і відсутність нових депозитів. Через кілька тижнів ви отримаєте нову пропозицію повернутися з приємним сюрпризом у вигляді додаткового бонусу. Тим не менш, є компанії, в яких дорожать клієнтурою і постійно радують своїх гравців за допомогою різних акцій. За винятком бірж ставок абсолютно всі контори хочуть виграти у свого відвідувача, але різниця між поганою і гарною конторою в тому, що перша хоче привласнити весь ваш депозит, а друга візьме лише малу його частину, і цим розтягне ваше задоволення від гри. Факт того, що ви часто програєте, може бути зовсім не з вашої вини. Є контори, в яких через низькі коефіцієнти і величезні переваги контори перед відвідувачем не під силу виграти навіть самому прозорливому гравцеві.

Так само прочитайте наш пост для новачків про те, як робити ставки на спорт?

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?