Букмекерська контора «Гол+Пас» пропонує ставки на авіакатастрофи і теракти

Олександр Веселов

Казахстанський букмекер «Гол+Пас» у спеціальній пропозиції пропонує власним клієнтам шанс збагатитися на трагічних подіях, які теоретично можуть сколихнути світ до кінця поточного місяця.

Теракт у Туреччині впродовж серпня місяця букмекер «Гол+Пас» оцінив коефіцієнтом 5.00

Теракт у Туреччині впродовж серпня місяця букмекер «Гол+Пас» оцінив коефіцієнтом 5.00

Букмекерська контора запропонувала ставки на авіакатастрофи і терористичні акти у різних куточках світу, котрі можуть трапитися до 31-го серпня (включно) поточного року.

Щодо авіаційних трагедій, мова йде лише про пасажирські лайнери, пропозицію поділено за частинами світу. Отже, розглянемо оцінки негуманної пропозиції трейдерів контори: авіакатастрофа в Африці – 75.00 (ймовірність 1.3%); Азія – 85.00 (1.2%); Австралія і Океанія – 90.00 (1.1%); Південна Америка – 95.00 (1.1%); Європа – 105.00 (1.0%); Північна Америка – 110.00 (0.9%).

До речі, «Гол+Пас» зазначає, що переслідує винятково попереджувальні заходи для уникнення нещасних випадків. Ми в свою чергу нагадаємо, що авіаційний транспорт, згідно статистики (співвідношення загиблих на відрізок пройденого шляху), вважається найбезпечнішим.

Стосовно терактів, букмекер виділяє декілька важливих і наразі «гарячих» країн. Терористичний акт у Туреччині: так – 5.00 (81%), ні – 1.15 (19%); Франція – 15.00 (7%); США – 15.00 (7%); Німеччина – 20.00 (5%); Росія – 25.00 (4%); решта Європи: так – 10.00 (91%), ні – 1.04 (9%). Зазначимо, що останнім часом у Туреччині, Франції, США і Німеччині відбувались трагічні події, пізніше визнані терактами.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?