Букмекерська компанія 1xBet стала глобальним партнером «Барселони»

Олександр Дузь
БК 1xBet і ФК «Барселона» підписали угоду про співпрацю на 5 років. Вона розрахована до 30 червня 2024 року.

Футбольний клуб «Барселона» і 1xBet оголосили про підписання спонсорської угоди . Одна з провідних букмекерських компаній світу стала новим глобальним партнером каталонського гранду. Договір про співпрацю розрахований на 5 років. Він буде діяти до 30 червня 2024 року.

У «Барселоні» розглядають угоду, яка вступила в силу 1 липня, як частину глобальної стратегії з пошуку найкращих партнерів. Клуб вважає, що співпраця з 1xBet допоможе чинним чемпіонам Іспанії зберегти лідерські позиції не тільки в результатах команди, а і з точки зору маркетингу і спортивного спонсорства.

Угода передбачає співпрацю «Барселони» і 1xBet в різних областях – як на полі, так і поза ним, приділяючи особливу увагу діджитал-активності. 1xBet також зможе залучати футболістів клубу для просування своїх промоматеріалів і маркетингових кампаній.

 

Сторони впевнені в тому, що співпраця буде ефективною, враховуючи потенціал обох брендів.

Хосеп Понт, член правління ФК «Барселона» і глава комерційного департаменту клубу:

«Ми переконані, що угода з 1xBet допоможе нам рости як на полі, так і за його межами. Ця угода зміцнить нашу глобальну стратегію розширення, і ми впевнені, що вона допоможе нам спілкуватися з новими шанувальниками спорту по всьому світу».

Алекс Саммерс, представник 1xBet:

«Ми дуже задоволені, що уклали угоду з одним з найсильніших клубів світу. Впевнені, що нам є що запропонувати вболівальникам «Барселони». Сподіваємося на плідну співпрацю. Слоган «Барселони» – «Більше, ніж клуб». Ми сподіваємося, що за наступні 5 років фанати команди побачать, що 1xBet – більше, ніж букмекер».

Про 1xBet

БК 1xBet – міжнародна ігрова і технологічна компанія з більш ніж 12-річним досвідом роботи у своїй галузі. Раніше вона вже уклала угоди з низкою відомих партнерів, в тому числі іспанської Ла Лігою, італійської Серією А і англійським футбольним клубом «Тоттенгем».

Більше про компанію 1xBet у нашому ОГЛЯДІ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт