Букмекерів в Казахстані грабував призер чемпіонату світу з дзюдо

Рейтинг Букмекерів

У казахстанському місті Караганда затримано злочинну групу, яку підозрюють у скоєнні розбоїв на території регіону. Зловмисники регулярно нападали на букмекерські контори.

Букмекери стали об'єктом нападу в Казахстані

Букмекери стали об’єктом нападу в Казахстані

В кінці минулого тижня карагандинські поліцейські затримали підозрюваних у розбійних нападах та пограбуваннях. Як повідомляє прес-служба місцевого департаменту внутрішніх справ, операцією із затримання зловмисників займалася слідчо-оперативна група за участю кращих співробітників кримінальної поліції та відділу по боротьбі з організованою злочинністю.

Серед підозрюваних – 24-річний призер чемпіонату світу з дзюдо, чиє прізвище не називається. Його затримали в Астані. 27-річний спільник титулованого спортсмена був затриманий в місті Теміртау. Вони вже дали свідчення у скоєнні п’яти розбійних нападів. Слідчі перевіряють, чи причетні підозрювані до аналогічних злочинів на території Карагандинської області.

За даними правоохоронних органів, зловмисники загалом нападали на букмекерські контори: вривалися в масках в приміщення і забирали гроші, погрожуючи персоналу зброєю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?