Букмекерів назвали причиною ожиріння у Великобританії

Рейтинг Букмекерів

Пункти прийому ставок букмекерських контор стають джерелом епідемії ожиріння в Великобританії, вважає директор британської організації охорони здоров’я.

Ставки викачують гроші з кишень людей, і у них залишається мало грошей і часу на хорошу їжу

Ставки викачують гроші з кишень людей, і у них залишається мало грошей і часу на хорошу їжу

За даними дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я, проведеного в 2014-му році, 28% повнолітніх британців страждають ожирінням, 62% мають надлишкову вагу і схильні до ожиріння, пише CalvinAyre.

Директор організації охорони здоров’я в Кройдоні (на півдні Лондона) Рейчел Флауерс стверджує, що основна причина цієї епідемії полягає в тому, що в країні діють понад дев’ять тисяч ППС.

«Ставки викачують гроші з кишень людей. У них залишається менше грошей і часу, щоб приготувати хорошу їжу», – заявила Флауерс виданню Blackpool Gazette.

Журналіст видання CalvinAyre в своїй замітці вступив з нею в полеміку. Він зазначив, що, якщо слідувати логіці Флауерс, покупка квитків на стадіон також вимагає грошових витрат, а вболівальникам нічого не залишається, крім як купити ще одне відро зі смаженою куркою, подвійний чізбургер з беконом і батончик Mars замість того, щоб їсти салат.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?