Букмекери: Холлінз — головний фаворит на перше звільнення в НБА

Рейтинг Букмекерів

За повідомленням Foxsports, 62-річний наставник клубу Національної баскетбольної ліги США «Бруклін Нетс» Лайонел Холлінз є головним претендентом на перше звільнення в нинішньому сезоні НБА. Букмекери оцінюють вірогідність такого результату коефіцієнтом 4.0.

Підопічні Холлінза програли у всіх зустрічах нинішнього сезону НБА

Підопічні Холлінза програли у всіх зустрічах нинішнього сезону НБА

Головний тренер «Брукліна» у списку претендентів на звільнення випереджає Дерека Фішера з «Нью-Йорк Нікс» і Байрона Скотта з «Лос-Анджелес Лейкерс», поставити на звільнення яких можна за 5.0.

Після 5 зустрічей в рамках НБА підопічні Холлінза не мають у своєму активі жодного очка. Лайонел знаходиться в структурі клубу з Нью-Йорка з 2014-го року. До цього тренував «Мемфіс Гріззліс», «Сент-Луїс Скайхокс», «Лас-Вегас Сільвер Бендітс» і «Ванкувер Гріззліс».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?