Букмекери: «Динамо» і «Шахтар» мають однакові шанси на вихід в плей-оф Ліги чемпіонів

Рейтинг Букмекерів

Вже наступного тижня українські команди візьмуть старт в Лізі чемпіонів, яка за традицією виступає мірилом справжнього успіху вітчизняних клубів. Щоправда, авторитетна букмекерська контора William Hill вважає, що київське «Динамо» і донецький «Шахтар» істотно поступаються фаворитам своїх квартетів за шансами на вихід з групи.

Букмекери: «Динамо» і «Шахтар» мають однакові шанси на вихід в плей-офф Ліги чемпіонів

Букмекери: «Динамо» і «Шахтар» мають однакові шанси на вихід в плей-офф Ліги чемпіонів

Як відомо, віце-чемпіон України донецький «Шахтар» отримав в суперники по групі А двох китів континентального футболу – іспанський «Реал Мадрид» та французький «ПСЖ», вони і виступають безсумнівними фаворитами на прохід в плей-оф турніру, що відображено в мінімальних коефіцієнтах – 1.02 та 1.20 відповідно (вірогідність 98% та 83%).

Коефіцієнт для виходу «Шахтаря» в плей-оф становить 3.75, що у відсотках вірогідності дорівнює 27%.

Проте перспективи донеччан у букмекерів не такі погані порівняно з шансами на вихід в плей-оф шведського «Мальме», що оцінені коефіцієнтом 21.0 (5%).

Фаворитом в боротьбі за першу сходинку в групі букмекер вважає мадридський «Реал», на який відвів коефіцієнт 1.5 (67%). Далі за ступінню вірогідності йдуть «ПСЖ» – 2.75 (36%), «Шахтар» – 11.0 (9%) і «Мальме» – 101.0 (1%).

Чемпіон України київське «Динамо», як здавалось, потрапив в більш рівну групу G разом із «Челсі», «Порту» та «Маккабі», але суворі букмекери не бачать у тому перспективної користі для киян.

Шанси підопічних Сергія Реброва на прохід далі оцінені «шахтарським» коефіцієнтом 3.75 (27%). Фаворити квартету, «Челсі» та «Порту», отримали свої, фаворитські, коефіцієнти на успіх – 1.03 і 1.22 відповідно, які еквівалентні вірогідності 97% та 82%.

Коефіцієнт на прохід четвертого клубу, «Маккабі» з Тель-Авіву, становить 13.0 (8%).

Чемпіон Англії лондонський «Челсі» вважається у William Hill головним фаворитом на перемогу у групі. На команду Моурінью на цьому ринку ставок можна поставити з 1.3 (77%). Слідом за шансами розташувалися «Порту» – 4.0 (25%), «Динамо» – 13.0 (8%) і «Маккабі» – 41.0 (2%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?