Букмекер звинуватив співробітників BBC в ставках на заздалегідь відомий результат телешоу

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська контора Ladbrokes звинувачує співробітників медіа-холдингу ВВС в тому, що вони зробили 529 ставок на результат популярного у Великобританії телешоу, результат якого телевізійники знали заздалегідь.

Аналогічний інцидент відбувся в 2013 році

Аналогічний інцидент відбувся в 2013 році

Компанія Ladbrokes стверджує, що співробітники BBC не тільки зробили кілька великих ставок на переможця телешоу «Кращий пекар Британії», а й закликали родичів і друзів також «зірвати» куш. Це з’ясувалося в ході розслідування, проведеного букмекером.

Як повідомляє видання The Sun, було відкрито 42 гральних рахунки в букмекерській конторі Ladbrokes, які мали зв’язки зі співробітниками ВВС та з керівництвом телешоу. Загалом на результат телешоу було зроблено 529 ставок, що могло обійтися букмекерам в 10 тисяч англійських фунтів.

«Ті, хто займається цим, – дуже розумні. Але, ймовірно, недостатньо, оскільки вони використовували для відкриття гральних рахунків власні імена. Практично всі з них ставили на одного учасника конкурсу. Вони, безумовно, знають те, чого не знаємо ми», – заявив представник Ladbrokes.

Коефіцієнт на перемогу учасника телешоу, ім’я якого, звичайно ж, не розголошується, дорівнював 13.0, проте поступово впав до 7.00, а потім і до 2.00.

У той же час ставки були зроблені в наземних букмекерських конторах поряд з Іпсвічем, хоча конкурсант не мав зв’язків у цьому регіоні.

Як стверджують букмекери, деякі «гравці» просили поставити максимально можливу суму на перемогу цього учасника.

«Коли ти бачиш такий потік ставок на одного учасника, це може бути знаком, що потрібно призупинити прийом ставок», – відзначили в Ladbrokes.

Єдина букмекерська компанія, яка все ще приймає ставки на результат телешоу «Кращий пекар Британії», – William Hill. Представник цієї контори заявив, що у ВВС не наробили багато шуму.

«Для букмекерів завжди є ризик, оскільки кілька людей знають наперед про результат тієї чи іншої події. Це можна порівняти з прийомом ставок на ім’я королівської дитини. Нас влаштовує цей ринок, однак наш співробітник постійно стежить за розвитком подій, що не в нашому порядку речей. На даний момент коефіцієнт на перемогу всіх трьох учасників майже однаковий», – заявив представник William Hill.

«З самого початку телешоу ми відчули щось недобре. Якщо ми помітимо, що нам в обличчя жбурнули пиріг, ми двічі подумаємо, перш ніж знову почнемо приймати ставки на телешоу.

Наше розслідування зосередиться на підозрілій активності на старті програми. На даній стадії це – внутрішнє розслідування, і ми не можемо сказати більше», – додали в Ladbrokes.

Представники ВВС, у свою чергу, заявили, що поняття не мають, в чому справа, і попросили видання The Sun надати їм деталі для ознайомлення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?