Букмекер: Зеленський і Вакарчук братимуть участь у президентських виборах?

Тарас Гончар

За даними всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, комедійний актор Володимир Зеленський і співак Святослав Вакарчук входять до лідерів президентського рейтингу. Букмекери приймаю ставки на те, чи висунуть вони свої кандидатури на вибори 2019 року.

24341737

Букмекер: Зеленський і Вакарчук братимуть участь у президентських виборах?

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, шанси Святослава Вакарчука висунути свою кандидатуру на президентські вибори 2019 року становлять 50%. Поставити на те, що співак заявить про свої наміри на концерті групи «Океан Ельзи» в честь Дня незалежності 24 серпня в Києві, можна за 1.87.

На думку аналітиків, Володимир Зеленський має менше передумов оголосити про свою участь у виборах президента України 2019 року. Коефіцієнтом 2.5 (38%) оцінені шанси актора до кінця року висунути свою кандидатуру.

Обох митців періодично включають до рейтингу кандидатів у президенти. При цьому жоден із них досі публічно не підтвердив своєї участі в майбутніх виборах. За останніми опитуваннями, Володимир Зеленський і співак Святослав Вакарчук входять до п’ятірки лідерів і навіть обійшли нинішнього Президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, що на День Конституції відомий шоумен Володимир Зеленський звернувся до Святослава Вакарчука: запитав про президентські амбіції відомого співака та пропонував об’єднатися, щоб обійти всіх.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?