Букмекер: який клуб УПЛ зніметься в сезоні 2018/2019?

Тарас Гончар

Випадок з «Полтавою» сколихнув українську Прем’єр-лігу. Ще такого не було, аби клуб Першої ліги після підвищення в класі відмовився від участі в турнірі ще до початку змагань. Ніхто не може відкинути можливість, що УПЛ позбавиться ще одного учасника до завершення першості.

upl

Букмекер: який клуб УПЛ зніметься в сезоні 2018/2019?

Букмекерська компанія Favbet стежить за ситуацією в українському футболі та пропонує клієнтам передбачити, яка команда Прем’єр-ліги наступною зніметься зі змагань.

На думку аналітиків контори, найбільше передумов припинити участь у Вищій лізі має ФК «Львів». Поставити на клуб, який замінив «Верес» в УПЛ, можна за 5.5 (ймовірність події – 18%).

За прогнози, що чемпіонат України в сезоні 2018/2019 недорахується «Десни» чи «Арсеналу», пропонують 7.5 (13%) та 9.0 (11%) відповідно. Чернігівська та київська команда лише підвищилася в класі після виступів у Першій лізі.

Коефіцієнтом 10.0 (10%) оцінені шанси «Олімпіка» зійти з турнірної дистанції впродовж першості. Донецька команда через окупацію Донбасу вимушена базуватися та грати в Києві. Крім того, колективи різних вікових категорії підозрюються в участі в матчах з фіксованим результатом.

Зрештою, 12.0 (8%) дають за сумний сценарій, що «Олександрія» офіційно відмовиться від продовження участі в Прем’єр-лізі до завершення змагань.

Нагадаємо, що «Полтава» вийшла з Першої ліги до УПЛ, але президент клубу Леонід Соболєв зняв команду з турніру, тому що ліга відмовляється заявити полтавський стадіон «Локомотив».

Окрім того, букмекер оцінив шанси українських клубів вийти в єврокубки сезону 2019/2020, а також приймає ставки на звільнення Фабріціо Раванеллі з київського «Арсеналу».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?