Букмекер: якої національності буде новий тренер «Карпат»?

Тарас Гончар
У кінці листопада португальський тренер Жозе Мораіш викупив власний контракт у «Карпат», аби очолити південнокорейський клуб «Чонбук Хюндай Моторс». До завершальних матчів у 2018 році команду готує Олег Бойчишин. Поки тривають пошуки нового наставника, букмекери пропонують передбачити, якої національної буде наступний тренер львівського клубу.
karpaty

Букмекер: якої національності буде новий тренер «Карпат»?

Згідно з оцінкою букмекерської контори Favbet, наступним тренером «Карпат» буде українець. Зробити ставку, що наш співвітчизник незабаром очолить львівську команду, можна за 1,95.

Коефіцієнтом 2,5 оцінені шанси білоруських спеціалістів керувати «Зеленими левами». 3,5 дають за фантастичний варіант із російськими тренерами.

Серед можливих варіант розглядаються представники тренерських цехів Бразилії (4,5), Іспанії (5,0), Хорватії (5,5) та Болгарії (6,5).

Додамо, що за останні 10 років «Карпати» 20 разів змінювали головних тренерів, серед яких були українці (Шаран, Дячук-Ставицький, Севідов, Лужний, Безуб’як, Яремченко, Чанцев, Зайцев, Бойчишин), білоруси (Кононов, Дулуб), росіянин (Кучеров), хорват (Йовічевич), іспанець (Наварро), португалець (Мораіш) і болгарин (Костов).

Нагадаємо, що букмекер оцінив шанси збірної України пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи 2020 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт