Букмекер Winnerplay став спонсором чемпіонату Бразилії «Корінтіанс»

Рейтинг Букмекерів

Чемпіон Бразилії 2015-го року, футбольний клуб «Корінтіанс» уклав спонсорську угоду з онлайн-букмекером Winnerplay. Назва компанії буде розміщена на ігрових футболках бразильської команди впродовж трьох сезонів.

Онлайн-букмекер виходить на бразильський ринок

Онлайн-букмекер виходить на бразильський ринок

Угода між «Корінтіансом» і букмекером Winnerplay розрахована на три роки. Таким чином онлайн-букмекер хоче залучити максимальну аудиторію на новому для нього бразильському ринку. Напис букмекера буде розташований на спині у футболістів, інформує iGamingBusiness.

Незважаючи на те, що фінансові деталі угоди не розголошуються, місцеве видання Epoca стверджує про орієнтовну суму в $5 млн, яку команда отримає від партнерства за три сезони.

За підсумками 2015-го року «Корінтіанс» став кращим у вищому футбольному дивізіоні Бразилії, Серії А, заробивши 81-е очко в 38-ми зустрічах, при цьому програвши лише в п’яти поєдинках. Варто зазначити, що в минулому зимовому трансферому вікні з «Корінтіанса» в «Челсі» на правах оренди перейшов нападник Алешандре Пато.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?