Букмекер Winline запустив нову версію свого сайту

Олександр Веселов

У плані зовнішнього вигляду явних змін не відбулося, проте у функціональному плані було впроваджено кілька нововведень.

Букмекер Winline запустив нову версію свого сайту

Букмекер Winline запустив нову версію свого сайту

Онлайн-букмекер Winline запустив оновлену версію свого сайту, у тестуванні якого брав участь «Рейтинг Букмекерів».

Нагадаємо, наприкінці липня було організовано закрите тестування нової версії сайту Winline, за результатами якого опублікували відповідний звіт. Тоді деталі та враження від проведеного тестування були винесені на загальний огляд.

Серед іншого вказувалося, що в плані зовнішнього вигляду явних змін практично не відбулося: сайт виконаний у тих же кольорах і в тій же стилістиці, що і раніше. Однак у функціональному плані є кілька нововведень.

Серед них: з’явився в інтерфейсі так званий «Купон», зникли окремі вкладки «Експрес» і «Система». Все стало набагато простіше і зручніше. Зручніше стала і навігація, з’явився фільтр за видами ставок та багато іншого.

У цілому після тестування «Рейтинг Букмекерів» дав позитивний висновок всім нововведенням. При цьому раніше з приводу інтерфейсу та функціоналу сайту до Winline було багато звернень від читачів «Рейтингу Букмекерів» у коментарях на нашому сайті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?