Букмекер William Hill став спонсором London Affiliate Conference 2016

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія William Hill стала платиновим спонсором десятої ювілейної конференції London Affiliate Conference – однієї з головних міжнародних подій у сфері гемблінгу і трейдингу.

 

LAC 2016 пройде з 4-го по 7-ме лютого

LAC 2016 пройде з 4-го по 7-ме лютого

London Affiliate Conference відбудеться в Лондоні з 4-го по 7-ме лютого 2016-го року. Організатором заходу, в рамках якого зустрінуться представники провідних компаній у сфері гемблінгу і трейдингу, виступає велике галузеве ЗМІ iGamingBusiness.

«Ми раді повернутися як платиновий спонсор ювілейної конференції London Affiliate Conference. Ми схвильовані не менше, ніж при нашій першій співпраці. LAC є однією з найбільш важливих подій року, і ми сподіваємося, що конференція пройде успішно і продуктивно», – поділився враженнями від підписання спонсорської угоди Майкл Іраньї, директор служби маркетингу William Hill Online.

 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт