Букмекер William Hill оцінив ймовірність перенесення виборів ФІФА

Рейтинг Букмекерів

Букмекер William Hill вважає, що позапланові вибори нового президента ФІФА, які повинні відбутися 26-го лютого в Цюріху, можуть бути відкладені. На це він дає коефіцієнт 1,14.

William Hill вважає, що вибори не відбудуться

William Hill вважає, що вибори не відбудуться

Один з кандидатів, принц Йорданії Алі бін аль-Хусейн, 15-го лютого звернувся до Спортивного арбітражного суду (CAS) з вимогою відкласти вибори через непрозорі кабіни для голосування. На його думку, прозорі кабіни не дозволять голосуючим фотографувати бюлетень і тим самим збережуть принцип таємного голосування. До цього він направив аналогічний запит в виборчий комітет ФІФА, але той відхилив його запит 15-го лютого.

Остаточне рішення CAS прийме не пізніше ранку 25-го лютого.

SBC News повідомляє, що букмекер WIlliam Hill приймає ставки на те, чи відбудуться вибори ФІФА в зазначену дату. Імовірність того, що вибори будуть відкладені, дорівнює 1,14. Коефіцієнт на те, що вибори відбудуться, – 5,00.

«Принц Алі був близький до перемоги зовсім нещодавно, втім, при коефіцієнті 9,00 він зараз – аутсайдер, і здається, що він робить все, щоб вибори не перетворилися на боротьбу двох фаворитів», – заявив прес-секретар William Hill Джо Криллі.

Наразі знайти ставки на сайті БК не вдалося, проте вони можуть прийматися в пунктах прийому ставок.

Головним претендентом на пост, за оцінкою William Hill, є шейх Салман бін Ібрагім аль-Халіф. Коефіцієнт на його перемогу дорівнює 1,53. Його основний конкурент – генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно. Його успіх на виборах котирується за 2,50. Колишній міністр уряду ПАР Токіо Сексвале і екс-заступник генсека ФІФА Жером Шампань мають найменші шанси на перемогу (26,0 і 67,0 відповідно).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?