Букмекер: Вернидуб знову згадає про Фонсеку на прес-конференції?

Тарас Гончар

Останніми роками найзапекліше протистояння наставників в УПЛ зберігається між головними тренерами «Зорі» та «Шахтаря». Букмекер готовий заплатити, якщо Юрій Вернидуб згадає про Паулу Фонсеку під час прес-конференції після матчу з «Десною».

fonseka

Букмекер: Вернидуб знову згадає про Фонсеку на прес-конференції?

Букмекерська компанія Favbet стежить за пристрастями в українській Прем’єр-лізі. Зокрема, якщо це стосується конфлікту наставників «Зорі» та «Шахтаря». Поставити на те, що Юрій Вернидуб під час прес-конференції після гри з «Десною» знову згадає про Паулу Фонсеку, пропонується з коефіцієнтом 5,5.

Уперше тренери «Зорі» та «Шахтаря» зійшлися в словесному протистоянні влітку 2016 року. Тоді Юрій Вернидуб був обурений, що «Гірники» не дозволяють грати орендованим луганцями футболістам. З новою силою конфлікт спалахнув цьогоріч у жовтні, коли Паулу Фонсека заявив, що «Вернидуб хапає, обіймає та цілує всіх працівників «Динамо».

Нагадаємо, що букмекер приймає ставки на місце проведення матчу Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Ліон» внаслідок воєнного стану в Україні. Серед можливих варіантів – Київ, Львів і Харків.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?