Букмекер Unikrn розробив програму по боротьбі з договірними матчами в кіберспорті

Рейтинг Букмекерів

Кіберспортивний букмекер Unikrn розробив програму для припинення протиправного впливу на результати ігор та інші види шахрайства в кіберспорті, кількість яких зростає кожного дня.

Нова програма підвищить опірність шахрайству в індустрії

Нова програма підвищить опірність шахрайству в індустрії

Нова програма дозволить на базі практичних цінностей і правил поведінки гравців створити міцний фундамент цілісності кіберспорту та підвищити його рівень опору шахрайству. За допомогою програми стане легше розпізнати протиправні дії гравців і розпізнавати порушників.

Виконавчий директор кіберспортивного букмекера Рахул Суд зазначив, що сьогодні питання легітимності результатів ігор постає все частіше і вже досягло тієї критичної позначки, за якої слід з усією серйозністю поставитися до проблеми шахрайства.

«Від цього залежать всі: рекламодавці, інвестори і фанати. Тому ми запускаємо систему, яка дозволить створити чесні, конкурентні та антишахрайські умови на всіх важливих змаганнях з кіберспорту», – повідомив Рахул Суд. Він додав, що досягти поставлених цілей видається можливим лише за активної участі всіх зацікавлених сторін в обговоренні стандартів індустрії.

Додамо, що до 2018-го року світовий ринок кіберспорту досягне $1.9 млрд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?