Букмекер Unibet збільшив дохід за 2015 рік на 13%

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Unibet змогла збільшити корпоративний дохід за 2015 рік, повідомляє SBC News. Це стало можливим багато в чому завдяки ударно проведеним четвертого кварталу року.

Доход букмекера за 2015 год составил £ 354,1 млн

Дохід букмекера за 2015 рік склав £ 354,1 млн

Із звіту Unibet: дохід компанії за 2015 рік склав £ 354,1 млн, або $ 512,1 млн – це на 13% вище показника попереднього року (£ 312 млн – $ 449,2 млн).

На поліпшення результатів вплинуло зростання активних клієнтів упродовж року. Як говориться в звіті компанії за четвертий квартал, до кінця року їх число склало 921,1 тисячу. При цьому понад 156 тисяч нових клієнтів прийшли завдяки набутим компаніям. Так, в 2015 році Unibet купив Stan James Online і iGame Group.

«Ми досягли хороших фінансових показників в четвертому кварталі 2015 року, збільшивши дохід на 43% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це дозволило нам домогтися гарних підсумкових результатів. Крім того, наша компанія досягла рекордного показника прибутку до сплати відсотків, податків, зносу і амортизації (EBITDA). Вона склала £ 27,1 млн ($ 39 млн), що на 47% вище в порівнянні з показником минулого року. Дохід від мобільного контенту склав 56% від загальних показників», – заявив головний виконавчий директор Unibet Хенрік Тьярнстрем.

4 лютого в Лондоні відбулася церемонія вручення нагород престижної премії в сфері гемблінгу IGB Affiliate Awards 2016, де Unibet переміг в номінації «Кращий онлайн-оператор покеру».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?