Букмекер Unibet в рамках стратегії по «завоюванню Нідерландів» став спонсором місцевої велокоманди

Рейтинг Букмекерів

Букмекер Unibet веде максимально активну роботу для того, щоб стати однією з перших іноземних компаній, яка отримає ліцензію для роботи на ринку Нідерландів. Компанія в рамках цієї стратегії стала генеральним спонсором професійної гоночної команди з велосипедного спорту з цієї країни, повідомляє SBC News.

Unibet включився в погоню за голландською ліцензією

Unibet включився в погоню за голландською ліцензією

За інформацією голландських мас-медіа, угода укладена терміном на чотири роки і оцінюється в $7,5 млн. Втім, логотип Unibet зможе з’явитися на гоночних комбінезонах велосипедистів тільки в 2017-го року – саме з цього часу буде вестися офіційний відлік угоди. Заковика в тому, що Unibet в даний час веде наполегливу роботу над тим, щоб отримати офіційну голландську ліцензію і розпочати оперувати в законодавчому полі країни.

Команда, яку вирішив фінансово підтримати діючий по мальтійській ліцензії букмекер, належить Національній асоціації велоспорту Нідерландів (KNWU). Впродовж минулих 20-ти років її генеральним спонсором був Rabobank – саме під цією назвою колектив і став відомий в європейських шосейних велобагатоденках. Але з недавніх пір банкіри відмовилися спонсорувати команду, аргументувавши це занадто великою кількістю допінгових скандалів, що стрясають світ професійного велоспорту останніми роками.

Голова KNEW Марсель Вінтельс не став приховувати задоволення від укладення нової угоди: «Спонсорство Unibet має життєво важливе значення для подальшого розвитку професійного велоспорту в нашій країні».

Як відомо, в Нідерландах держава в особі компанії De Lotto є монополістом на організацію і проведення азартних ігор. Досі жорстке в сфері регулювання гемблінгу місцеве законодавство забороняло діяльність в країні будь-яких іноземних операторів. Але нещодавно стало відомо, що в місцевих політичних колах ведеться активна лобістська робота по зміні поточного стану справ і відкриття ринку для іноземних операторів-конкурентів.

Цікаво, що De Lotto є спонсором KNWU (організації, але не гоночної команди). У своєму офіційному повідомленні компанія вже заявила, що «вкрай розчарована» рішенням велоасоціаціі укласти спонсорський контракт з іноземним букмекером.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?