Букмекер: що говоритимуть коментатори каналу «Інтер» під час матчів ЧС-2018?

Тарас Гончар

В Україні проблеми не лише з гравцями, а й коментаторами. Інколи доводиться вимикати звук, аби спокійно подивитися футбол. Букмекери погоджуються з простими вболівальниками та відкрили лінію на висловлювання коментаторів телеканалу «Інтер» під час чемпіонату світу.

inter

Букмекер: що говоритимуть коментатори каналу «Інтер» під час матчів ЧС-2018?

Букмекерська компанія Favbet приймає ставки на журналістські штампи, які вже так остогидли українським глядачам футболу.

Поставити на те, що під час матчу чемпіонату світу будь-який коментатор телеканалу «Інтер» скаже, що йде «боротьба на кожному клаптику поля» або гравець «запалив свічку», можна за 2.0 (ймовірність події – 50%).

Коефіцієнтом 3.0 (33%) оцінені шанси почути під час коментування поєдинків ЧС-2018 висловлювання, що гра триває «на зустрічних курсах», «захисні редути», «не забиваєш ти – забивають тобі» або «карколомний стрибок».

Якщо коментатори телеканалу «Інтер» упродовж гри скажуть «бойова нічия», «зняв павутиння з дев’ятки» чи «смарагдовий газон», свої гроші можна помножити на 5.0 (20%).

За слова «гірчичник», «молодчага» та «порєбрік» з уст коментаторів чемпіонату світу пропонують коефіцієнти 1.5 (67%), 6.0 (17%) та 10.0 (10.0%) відповідно.

Нагадаємо, що матчі чемпіонату світу 2018 року на телеканалі «Інтер» коментуватимуть Роман Кадемін, Олександр Тингаєв, Олександр Сукманський та Юрій Кириченко.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?