Букмекер розіграє шампанське на честь відставки Арсена Венгера

Тарас Гончар

Букмекерська контора «Фаворит Спорт» випустила 50 пляшок шампанського з написом «Дякую, що пішов», присвячених Арсену Венгеру, та розіграє їх серед тих, хто зробить ставку на матч «Хаддерсфілд» – «Арсенал».

WengerOut_big-retina_ua

Букмекер розіграє шампанське на честь відставки Арсена Венгера

22 роки на посту головного тренера лондонського «Арсеналу» для Арсена Венгера завершилися. Таку подiю необхiдно гучно вiдсвяткувати i, бажано, з шампанським, переконані у БК «Фаворит Спорт».

До 13 травня включно потрібно зробити ставку на останній матч сезону чемпіонату Англії, в якому «Арсенал» прийматиме «Хаддерсфілд», що дозволить виграти ексклюзивне шампанське, яке букмекер підготував спеціально на такий випадок.

Важливо, щоб це був ординар з мінімальним коефіцієнтом 1.3 та мінімальною сумою ставки в 22 гривні. Ставити можна як до початку події (PreMatch), так під час матчу (Live).

Цікаво, що результат ставки не має значення. Також в акції беруть участь ставки на події, які будуть розраховані після завершення акції.

15 травня серед усіх, хто зробив акційні ставки, буде проведено розіграш 50 ексклюзивних пляшок шампанського. Переможці будуть обрані випадковим чином за допомогою генератора випадкових чисел.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?