Букмекер приймає ставки на вартість поїздки в київському метро

Тарас Гончар

14 липня 2018 року вартість проїзду в метрополітені Києва було збільшено до восьми гривень, що викликало шквал обурення в мешканців столиці. Букмекер оцінив можливість чергового подорожчання вартості поїздки в метро.

metro

Букмекер приймає ставки на вартість поїздки в київському метро

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, шанси того, що до кінця року київський метрополітен збільшить вартість проїзду до 10 гривень, становить 10% (10.0).

Зробити ставку, що 31 грудня одна поїздка обійдеться для киян у 15 гривень, можна за 25.0 (4%). Коефіцієнтом 50.0 (2%) оцінюється можливість подорожчання користування метро до 20 гривень.

Нагадаємо, що букмекер ще з минулого літа приймає ставки на відкриття метро на Троєщині до 2022 року. Щоправда, ймовірність цієї довгоочікуваної події падає. Якщо торік поставити на відкриття троєщинського метро можна було за 2.2 (42%), то зараз на це пропонують 4.0 (23%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?