Букмекер приймає ставки на рейтинг «Динамо» в FIFA 19

Тарас Гончар

Минулого тижня стало відомо, що київське «Динамо» з’явиться у новій версії відомо футбольного симулятора FIFA 19. EA Sports отримала повну ліцензію клубу: у грі буде динамівська емблема, форма та реальні імена гравців. Букмекери не оминули увагою таку подію та відкрили спеціальну лінію на рейтинг українського клубу та футболістів команди.

fifa

Букмекер приймає ставки на рейтинг «Динамо» в FIFA 19

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, «Динамо» найімовірніше отримає 3,5 зірок від розробників FIFA 19. Поставити на такий варіант можна за 1.8 (вірогідність події – 48%). Коефіцієнтом 2.55 (34%) оцінені шанси київської команди заслужити 4 зірки в футбольному симуляторі. За три зірки для столичного клубу пропонують 5.0 (18%).

У минулому випуску FIFA 19 з українських ФК був представлений лише «Шахтар». Донецьку команду можна було знайти в розділі «Інший світ». У «Гірників» рейтинг складав 4 зірки.

Окрім того, букмекери пропонують передбачити, хто з футболіст «Динамо» матиме найкращі показники в грі. На думку аналітиків, фаворитом цього ринку буде Йосип Піварич. Поставити на лівого захисника можна за 2.35. Хорватський футболіст зі своєю збірною на минулому чемпіонаті світі дійшов до фіналу турніру.

Коефіцієнтом 3.0 оцінені шанси словенця Беньяміна Вербича бути найкращим футболістом команди в FIFA 19. За варіант із поляком Томашем Кенджорою дають 4.0. Якщо Денис Гарманш стане гравцем з найвищим рейтингом у складі киян, ваша ставка помножиться на 6.0. Поставити на Віктора Циганкова пропонують з коефіцієнтом 10.0, а на Артема Бєсєдіна – за 15.0.

28 вересня 2018 року FIFA 19 надійде в продаж у версіях для систем PlayStation 4, Xbox One, PC і Nintendo Switch. Окрім «Динамо» та «Шахтаря», у футбольному симуляторі анонсувалася поява полтавської «Ворскли».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?