Букмекер приймає ставки на курйози під час «Євробачення-2018»

Тарас Гончар

У Португалії стартував 63-й пісенний конкурс. За всю історію «Євробачення» неодноразово відбувалися курйозні моменти, які букмекери і пропонують передбачити.

eurovision-1

Букмекер приймає ставки на курйози під час «Євробачення-2018»

Букмекерська компанія Favbet відкрила лінію на спеціальні ставки до «Євробачення-2018». Наприклад, можна поставити за 6.0 (ймовірність події – 17%) на те, що під час виступу одного з учасників на сцену вибіжить стороння людина.

Нагадаємо, що торік упродовж підрахунку голосів пісенного конкурсу виступала Джамала, а на сцені з’явився пранкер, який продемонстрував свою п’яту точку всьому світу.

Коефіцієнтом 6.5 (15%) аналітики БК оцінили можливість того, що відбудеться форс-мажор, через який одному з учасників «Євробачення-2018» доведеться повторно виконати свою пісню в одному турі.

«Учасник конкурсу впаде зі сцени під час виконання номеру», «Під час оголошення оцінок ведучий однієї з країн не озвучить фінальну кількість балів», «Переможець конкурсу пошкодить «Кришталевий мікрофон» упродовж церемонії нагородження» — на такі сміливі прогнози пропонують ставити за 9.0 (11%).

8 травня в Лісабоні відбувся перший півфінал «Євробачення-2018». До вирішального етапу вийшли представники Албанії, Чехії, Литви, Ізраїлю, Естонії, Болгарії, Австрії, Фінляндії, Ірландії та Кіпру.

Сьогодні в другому півфіналі виступить український співак MELOVIN, який заспіває композицію «Under the ladder». Букмекери не сумніваюся, що українець вийде до фіналу «Євробачення-2018» конкурсу (1.04, 96%), проте вагаються щодо його шансів виграти свій півфінал (10.0, 10%).

Фінал пісенного конкурсу відбудеться 12 травня. На думку букмекерів, фаворитом вважається Кіпр (3.0, 33%), хоча напередодні «Євробачення-2018» аналітики БК перемогу пророкували Неті Барзілай з Ізраїлю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?