Букмекер приймає ставки на допінговий скандал під час ЧС-2018

Тарас Гончар

Останніми роками все частіше викривають спортсменів, які застосовували допінг для отримання переваги над своїми конкурентами. Букмекери оцінили шанси того, що на чемпіонаті світу будуть позитивні допінг-проби у футболістів.

doping-world-cup-2018

Букмекер приймає ставки на допінговий скандал під час ЧС-2018

За оцінкою букмекерської контори Favbet, шанси того, що впродовж чемпіонату світу виявлять позитивні допінг-проби у футболістів, становлять 23% (4.0). За протилежний варіант, що турнір пройде без скандалів, пов’язаних з вживанням заборонених речовин, пропонують коефіцієнт 1.2 (77%).

До слова, днями американський адвокат Джим Волден висловив обурення тим, що ФІФА закрив справу щодо можливого застосування допінгу російськими футболістами. За його словами, організація закрила очі на шахрайство.

«Я прийшов до висновку, що багато міжнародних спортивних організацій з різних причин відмовляються проводить осмислені розслідування і бажають замести під килим шахрайство Росії з допінгом. ФІФА – серед них. Ця ситуація ніколи не покращиться», – цитує Волдена видання Inside the Game.

Нагадаємо, що букмекер приймає й інші оригінальні ставки на чемпіонат світу. Зокрема, що нападник збірної Уругваю Луїс Суарес покусає суперників на ЧС-2018, а Йоахім Льов засуне руку в штани під час одного з матчів мундіалю.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?