Букмекер пропонує заробити на сльозах Неймара

Тарас Гончар

Уболівальники були здивовані чутливістю нападника збірної Бразилії Неймара, який в матчі ЧС-2018 з Коста-Рикою заплакав одразу після фінального свистка, що зафіксував перемогу «Пентакампеоне». Букмекери готові заплатити, якщо форвард «ПСЖ» знову зарюмсає впродовж чемпіонату світу.

Brazil v Costa Rica: Group E - 2018 FIFA World Cup Russia

Букмекер пропонує заробити на сльозах Неймара

За оцінкою букмекерської контори Favbet, шанси побачити сльози Неймара одразу після матчу чемпіонату світу становлять 33%. Отож поставити на такий варіант можна з коефіцієнтом 3.0.

Після перемоги в матчі ЧС-2018 з Коста-Рикою (2:0) відеокамери зафіксували, як Неймар заплакав прямо посеред поля. Пізніше нападник Бразилії пояснив такий прояв своїх емоцій.

«Не всі знають, через що я пройшов, щоб опинитися тут. Мої сльози від радості, подолання проблем і волі до перемоги. В житті мені ніколи не було просто, не буде і тепер! Мрія залишається, це не мрія, а мета», – написав форвард в своєму профілі мережі Instagram.

Крім того, аналітики Favbet оцінили шанси завершення кар’єри Мессі в збірній Аргентині до завершення чемпіонату світу 2018 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?