Букмекер Pinnacle Sports збільшив ліміт ставки на Супербоул до $500 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Pinnacle Sports повідомила, що підвищує до $500 тис. ліміт на одинарну ставку на майбутній ювілейний матч Супербоула, в якому змагатимуться «Денвер Бронкос» і «Кароліна Пантерс».

Головний матч сезону НФЛ користується величезною популярністю в США

Головний матч сезону НФЛ користується величезною популярністю в США

«Одна ставка в розмірі півмільйона доларів здається астрономічною для більшості любителів спорту. Але ми в Pinnacle Sports намагаємося зберегти репутацію «дому» великих ставок», – йдеться в спеціальній заяві компанії, передає SBC News.

Також нові учасники партнерської програми Pinnacle, що зареєструвалися під час міжнародної гральної конференції London Affilate Conference, яка пройде в столиці Англії з 4-го по 7-ме лютого, будуть мати можливість виграти $2 тис, вгадавши точну кількість очок, набраних командами в Супербоулі.

«Чудово, що ми можемо відзначити Супербоул з усталеними і новими партнерами під час London Affilate Conference», – зазначив маркетинговий директор Pinnacle Sport Гаррі Ланг, який був призначений на цю посаду в кінці 2015-го року.

50-й за рахунком Супербоул пройде 7-го лютого 2016-го року в каліфорнійському місті Санта-Клара. Фаворитом на перемогу в заключному матчі сезону НФЛ вважаються «пантери» з Кароліни. У букмекера Pinnacle коефіцієнт на їх тріумф дорівнює 1,434, на успіх футболістів з Денвера дають 3,050.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?