Букмекер Pinnacle Sports повідомив про вкрай підозрілий матч на Australian Open

Рейтинг Букмекерів

Здається, зовсім нещодавно інформаційний простір підірвало скандальне розслідування агентств Buzzfeed і BBC про масштабну корупцію в тенісі з потенційною участю в «договірняках» провідних гравців з топ-50 світового рейтингу, як онлайн-букмекер Pinnacle Sports повідомив про вкрай підозрілий поєдинок на турнірі із серії Великого шолома Australian Open, який нині проходить в Австралії.

Pinnacle Sports довелося закрити прийом ставок за 13 годин до старту поєдинку

Pinnacle Sports довелося закрити прийом ставок за 13 годин до старту поєдинку

Йдеться про поєдинок 1/16 фіналу в міксті, де пара Андреа Главачкова/Лукаш Кубот грала проти Лари Аррубаррена-Весіно і Давида Марреро. Перші здобули впевнену перемогу в двох сетах (6-0, 6-3), розібравшись у першому сеті з доволі сильним іспанським дуетом всього за 20 хвилин, що вже викликає певні сумніви. Однак, за словами Марреро, який відкинув будь-які звинувачення у корупційній активності, причиною невдалих дій на корті стала виключно його мікротравма коліна.

Однак у представників Pinnacle Sports інша думка з цього приводу. «Ми спостерігали, як мале число клієнтів ставило серйозні суми грошей до початку цієї гри. Подібні поєдинки зазвичай не користуються великою популярністю, тому ми з легкістю можемо відстежувати будь-яку агресивну ставку», – повідомив глава дирекції спортивних ставок Pinnacle Sports Марко Блум. Він також додав, що надзвичайно велика сума грошей була поставлена ​​на перемогу Главачкової і Кубота в першому сеті, що може бути чітким індикатором не найчеснішого поєдинку.

Біржа ставок Betfair також повідомила про великі «прогрузи» клієнтів на дану зустріч. Тим часом як три схожих матчі мікст-пар, що проходили паралельно, сумарно зібрали $2 тис., на протистояння Главачкова/Кубот – Арруабаррена-Весіно/Марреро було поставлено більше $25 тис.

Нагадаємо, що згідно останньої доповіді Європейської асоціації зі спортивної безпеки (ESSA) щодо питання договірних матчів в спорті, теніс займає перше місце в рейтингу за кількістю підозрілих поєдинків.

Раніше, «Рейтинг Букмекерів» публікував зізнання чилійського тенісиста, який змушений грати договірні матчі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?