Букмекер Paddy Power зробив «Ліверпуль» новим об’єктом знущань

Рейтинг Букмекерів

Кількість травмованих у складі «Ліверпуля» досягла 13 футболістів. Скандальний букмекер Paddy Power не міг упустити такої «солодкої» можливості познущатися над проблемами команди Юргена Клоппа.

Той самий злісний банер

Той самий злісний банер

Креативні голови з Paddy Power розмістили в центрі Ліверпуля великий банер із зображенням червоної інвалідної коляски і гаслом з використанням знаменитої фрази уболівальників «Ліверпуля» «You’ll never walk alone» («Ти ніколи не будеш один»). Ось тільки любителі скандалів з БК доповнили її недвозначним уточненням, в дужках і дуже дрібним шрифтом – «Or ever again if you play for Klopp». Тобто, якщо перевести словосполучення дослівно, вийде «Ти ніколи не будеш ходити один (або взагалі не будеш, граючи у Клоппа)».

Що ж, гумор у Paddy Power за звичаєм чорніше ночі і провокаційний донезмоги. Окремі шалені фани «Ліверпуля» в пориві гніву вже напевно готують коктейлі Молотова і шукають на карті адресу центрального офісу букмекера. Але варто додати, що «новинним приводом» компанія скористалася дуже вправно. Адже буквально за місяць лазарет «Червоних» збільшився до катастрофічного показника. Зараз не можуть брати участь у матчах команди 13 гравців, включаючи вкрай важливого для ігрових схем Клоппа бразильського атакуючого хавбека Філіппе Коутіньйо, який «зламався» в недавньому кубковому поєдинку проти «Стоку».

Подивимося, як впорається «Ліверпуль» з подібною напастю. Календар команди до кінця січня сповнений матчів (три в АПЛ і відповідний матч-відповідь Кубка проти «Стоку»), а лава запасних помітно скоротилася.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?