Букмекер Paddy Power повернув клієнтам гроші через відмову О’Саллівана зробити максимальний брейк

Рейтинг Букмекерів

Зірка снукера Ронні О’Салліван неприємно здивував клієнтів букмекерських компаній, які поставили на його максимальний брейк у матчі турніру Welsh Open проти Баррі Пінчеса, свідомо не набравши 147 очок.

Ронні вирішив, що сума бонусу не варта його зусиль

Ронні вирішив, що сума бонусу не варта його зусиль

Букмекери були змушені анулювати ставки і повернути кошти клієнтам, які зробили ставки на максимальний брейк. Сам О’Салліван пояснив своє рішення надмірно низьким бонусом за максимальний брейк в 10 тисяч фунтів (близько $14 тис), передає Eurosport.

«Я міг би зробити це, проте не думаю, що такий приз відповідає досягненню. Деякі речі мають цінність. 147 очок – це особливий момент. На кшталт якщо б в салоні Mercedes вам запропонували купити машину за 3 тисячі фунтів. Однак ви ж відповісте, що це занадто дешево», – розповів О’Салліван.

Букмекер Paddy Power в своєму твіттер-акаунті вже повідомив про те, що поверне гроші клієнтам, які зробили ставку на 147 в матчі і на турнірі.

Впродовж своєї професійної кар’єри О’Салліван 13 разів набирав максимальну кількість очок. Востаннє 147 очок набрав 6-го грудня минулого року ще один топовий снукерист Ніл Робертсон (заробивши $40 тис).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?