Букмекер оцінив шанси Криму бути визнаним в світі частиною РФ

Рейтинг Букмекерів

На півострові Крим в березні 2014-го року відбувся незаконний референдум, на якому кримчани проголосували, чи хочуть приєднання до Росії. Україна і світове співтовариство відмовилися визнати сфальсифіковані підсумки референдуму. Згодом ситуація з Кримом стала причиною санкцій, прийнятих США, Євросоюзом, Канадою та іншими країнами щодо РФ, і чинних дотепер. Букмекерська контора «Гол+Пас» приймає ставки на те, чи буде визнаний Крим російським якоюсь країною, включно з Україною та США.

Поставити на те, що Україна визнає Крим російським, можна за 400.0, США - за 250.0

Поставити на те, що Україна визнає Крим російським, можна за 400.0, США – за 250.0

Згідно з оцінками букмекера, ймовірність того, що Крим буде визнаний частиною Росії, якою-небудь країною до 31-го грудня 2016-го року, дорівнює 10.0. Поставити на те, що до кінця поточного року жодна країна не визнає півострів російським, можна за 1.04.

Імовірність того, що США визнають Крим частиною РФ, оцінюється коефіцієнтом 250.0. Поставити на те, що Україна погодиться з тим, що півострів є частиною Росії, можна за 400.0.

Шанси Криму повернутися до складу України БК «Гол+Пас» оцінила коефіцієнтом 300.0. Нарешті, поставити на те, що Республіка Крим дістане повну незалежність, можна за 350.0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?