Букмекер оцінив шанси Конте очолити «Арсенал-Київ»

Тарас Гончар

23 вересня стало офіційно відомо, що «Арсенал-Київ» прийняв відставку Фабріціо Раванеллі після чергової поразки в чемпіонаті України. За останні дні в пресі активно обговорюються кандидатури нового наставника «Канонірів», а букмекери навіть почали приймати ставки на наступного головного тренера київської команди.

conte

Букмекер оцінив шанси Конте очолити «Арсенал-Київ»

Згідно з оцінкою букмекерської компанії Favbet, наступним тренером «Арсеналу-Києва» знову буде італієць. Зробити ставку, що Джузеппе Санніно очолить столичний клуб, можна за 1,1.

Відомий італійський журналіст Джанлука Ді Марціо повідомляв, що за його інформацією, колишній тренер «Палермо» та «Вотфорду» Санніно невдовзі почне працювати з аутсайдером чемпіонату України.

Аналітикам БК цього здалося мало, тому серед претендентів на посаду головного тренера київської команди можна знайти чимало відомих імен. Наприклад, можна поставити на те, що «Арсенал-Київ» очолить Антоніо Конте, якого після відставки з «Челсі» сватають у «Мілан» і «Рому». Пропонують за такий фантастичний варіант 70,0.

Коефіцієнтом 25,0 оцінені шанси Клаудіо Ран’єрі та Роберто Ді Маттео переїхати до столиці України, щоб розпочати свою неочікувану сторінку в тренерській кар’єрі. Список італійців продовжують Массімо Оддо (20,0), Роберто Донадоні (35,0), Чезаре Пранделлі (35,0) та Вінченцо Монтелла (50,0).

Український тренерський цех представляє лише Олег Блохін, за призначення якого в «Арсенал-Київ» пропонують коефіцієнт 12,0.

За словами генерального директора клубу Олега Москаленка, до кінця тижня команда отримає нового наставника. Окрім цього, повідомляється, що ним стане український фахівець.

Нагадаємо, що раніше букмекерська компанія Favbet виплатила виграші за всіма ставками на нового тренера «Динамо».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?