Букмекер оцінив ймовірність держперевороту в Росії та Україні

Рейтинг Букмекерів

У липні 2016-го року в Туреччині відбулася спроба державного перевороту. Букмекерська контора «Гол+Пас» приймає ставки на те, чи відбудеться державний переворот і дестабілізація політичної обстановки в низці країн, включаючи Росію і Україну, до 31-го серпня поточного року.

Ймовірність держперевороту в Росії дорівнює 1000.0, в Україні – 15.0

Ймовірність держперевороту в Росії дорівнює 1000.0, в Україні – 15.0

Букмекер оцінює ймовірність держперевороту в Росії (або спроби зміни влади) коефіцієнтом 1000.0. Відповідно, подібна ситуація в РФ сприймається як щось надзвичайне.

При цьому ймовірність держперевороту в Україні оцінюється коефіцієнтом 15.0. Поставити на те, що нічого подібного в країні не відбудеться, можна за 1.04.

Шанси того, що в Туреччині у черговий раз спробують радикальними методами змінити владу, причому до кінця літа, дорівнюють 25.0.

Крім того, згідно з котируваннями БК, ймовірність держперевороту в країнах Близького Сходу оцінюється коефіцієнтом 35.0, в країнах Африки – 25.0, в країнах Середньої Азії – 100.0.

Також цей букмекер пропонував поставити на те, чи відбудуться терористичні акти або авіакатастрофи в тій чи іншій частині світу. Зараз ці ринки недоступні для ставок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?