Букмекер оцінив імовірність завершення кар’єри Ібрагімовича до кінця 2020 року

Владислав Стародубцев
За оцінкою експертів букмекерської компанії Parimatch, 63% ймовірності, що легендарний швед не буде завершувати кар’єру цього року попри свій поважний, за мірками футболу, вік, передає «Рейтинг Букмекерів».
Букмекер оцінив імовірність завершення кар’єри Ібрагімовича до кінця 2020 року

Букмекер оцінив імовірність завершення кар’єри Ібрагімовича до кінця 2020 року

Сьогодні в італійських ЗМІ з’явилася інформація, що 38-річний форвард роздумує над тим, аби «повісити бутси на цвях». Ібрагімовичу не подобаються регулярна невизначеність та чвари керівництва «Мілана». Контракт Златана із «Россонері» діє до червня 2020-го року, не виключено, що він не буде продовжувати співпрацю з італійським клубом.

Зіграє коефіцієнт 2.50 (37%), якщо швед оголосить про завершення кар’єри професійного гравця до завершення 2020-го року. На перебіг подій, за яким нападник продовжить грати у футбол у 2021-му році, можна поставити за 1.50 (63%). 

В Італії переконані, що після завершення кар’єри Ібрагімович стане футбольним агентом. Ба більше, він вже встиг обговорити подібний сценарій із Міно Райолою, який є його агентом, та заручився підтримкою останнього.

Златан Ібрагімович – вихованець футбольної школи шведського «Мальме». За час кар’єри встиг пограти за «Мальме», «Аякс», «Ювентус», «Інтер», «Барселону», «Мілан», «ПСЖ», «Манчестер Юнайтед» та «Лос-Анджелес Гелаксі».

11-разовий володар нагороди найкращому футболісту Швеції. Найкращий бомбардир в історії своєї національної команди (62 голи).Загальна кількість трофеїв за кар’єру – 31. Зокрема, здобував чемпіонство у Франції, Італії, Іспанії та Нідерландах.

Букмекери оцінили ймовірність призначення Шевченка наставником «Мілана» після Євро-2020

Ліга чемпіонів і Ліга Європи призупинені через коронавірус

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт