Букмекер MyBet погіршив прогноз показників своєї діяльності в 2015 році

Олександр Веселов

Mybet Holding SE опублікував вересневий звіт з прогнозними показниками діяльності. Згідно нових представлених даних, компанія погіршила прогноз за результатами своєї діяльності в нинішньому фінансовому році.

Букмекер MyBet погіршив прогноз показників своєї діяльності в 2015 році

Букмекер MyBet погіршив прогноз показників своєї діяльності в 2015 році

У звіті букмекерської і гральної компанії наголошується, що на результати діяльності вплинули разові чинники, які не матимуть тривалого ефекту.

Так, у попередньому прогнозі вказувався негативний прибуток до вирахування відсотків і податків (EBIT) у розмірі 500 тисяч євро. Тепер ця оцінка погіршена, та становить як мінімум 1 мільйон євро.

Коригування прогнозу враховує введення нової технологічної платформи, що призвело до безготівкових одноразових списань в сумі 5,2 млн. євро. Іншим фактором, який вплинув на оцінку діяльності компанії, стала ситуація в Греції, оскільки влада даної країни посилила контроль за рухом капіталу. Це значно впливає на галузь в цілому і результати діяльності Mybet.

При цьому компанія вже вжила заходів, щоб пристосуватися до нових обставин і продовжити здійснювати свою діяльність у даній країні. Правління Mybet Holding також очікує, що інших негативних факторів у наступному фінансовому році не з’явиться.

Нагадаємо, рік тому керівництво Mybet вирішило покинути ринок Великобританії перед процедурою ліцензування, обов’язкової для продовження роботи з британськими клієнтами. Також у вересні минулого року MyBet став першим онлайн-букмекером, який отримав німецьку ліцензію.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?