Букмекер Ladbrokes відповів на випад мільярдера Десмонда

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Ladbrokes зробила у відповідь заяву після листа ірландського мільярдера-інвестора Дермота Десмонда на адресу акціонерів із закликом заблокувати операцію злиття букмекера з Gala Coral, повідомляє MailOnline.

Десмонд не вірить в успіх букмекера після злиття

Десмонд не вірить в успіх букмекера після злиття

«Ірландський Воррен Баффетт» днями звернувся до власників акцій букмекера Ladbrokes з пропозицією здійснити тиск на раду директорів компанії з метою недопущення майбутнього злиття двох гігантів беттінгового ринку Великобританії. Десмонд переконаний, що угода вигідна лише Gala Coral і постачальнику технологічних рішень, компанії Playtech.

Ladbrokes парирували повідомленням, що не відмовляться від угоди по злиттю. У компанії впевнені в підтримці інвесторів. «Ladbrokes потребує більшості голосів, щоб йти далі», – повідомляється в офіційній заяві. Зазначимо, що голос ізраїльського постачальника програмного забезпечення Playtech, про якого згадує пан Десмонд, при голосуванні враховуватися не буде. Компанія володіє 9,8% акцій Ladbrokes.

Після заяви керівництва вартість акцій Ladbrokes зросла на 0.18%.

У третьому кварталі виручка онлайн-букмекера Ladbrokes зросла на 6.4%.

Детальніше про злиття Ladbrokes і Gala Coral можна дізнатися тут.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?