Букмекер Ladbrokes обвинувачений в несплаті податків на $80 млн

Рейтинг Букмекерів

Королівський суд підтримав обвинувачення Державного управління Великобританії по податковим і митним зборам (HMRC) до букмекера Ladbrokes в ухиленні від сплати податків на суму в 54 млн фунтів (близько $80 млн), інформує CityA.M.

Податківці розглянуть ще три справи на $170 млн

Податківці розглянуть ще три справи на $170 млн

Британський податковий регулятор повідомив про перемогу у справі про махінації одного з найбільших букмекерів Ladbrokes. Тепер букмекерська компанія зобов’язана виплатити 54 млн фунтів у державну скарбницю. Більше того, в HMRC повідомили, що найближчим часом будуть розглянуті ще три схожі справи на загальну суму в 112 млн фунтів (близько $170 млн).

«Ми виграємо 80% судових розглядів щодо несплати податків, і ще більшу частину спорів, які вирішуються без втручання судових інстанцій», – повідомив Джим Харра, директор підрозділу HMRC по податковими зборами з представників бізнесу. «Ми будемо і надалі розкривати схеми ухилення від податків і фіктивні бізнес-структури, призначені для зведення оподатковуваної бази до мінімуму, щоб надалі оскаржити їх у суді», – додав чиновник.

Ladbrokes використовували схему, популярну у Великобританії в минулому десятилітті, скориставшись шпариною в законодавстві країни, яку уряд нині вже усунув. Спільно з консультантами найбільшої аудиторської компанії Deloitte, букмекер незаконно занизив вартість власних акцій, цим самим знизивши базу оподаткування і, відповідно, розмір податку до сплати.

Британські податківці повідомили, що раніше 11 компаній скористалися даною схемою. Сім з них вже заплатили суму податку, якої не вистачало  без звернення до суду. Спікер Ladbrokes повідомив, що букмекер має намір розглянути можливість подачі апеляції. У Deloitte від коментарів відмовилися.

Нещодавно стало відомо, що Ladbrokes уклав першу угоду з представником німецької Бундесліги. Партнером букмекера став бременський «Вердер».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?