Букмекер: Йоахім Льов засуне руку в штани під час матчу ЧС-2018?

Тарас Гончар

Букмекери намагаються підвищити інтерес до чемпіонату світу не лише тим, що відбуватиметься на полі, але й на стадіоні. Азартні вболівальники можуть поставити навіть на поведінку головного тренера збірної Німеччини Йохамі Льова у технічній зоні.

low-1

Букмекер: Йоахім Льов засуне руку в штани під час матчу ЧС-2018?

Букмекерська контора Favbet розширює кількість неспортивних ставок на чемпіонат світу 2018 року.

Коефіцієнтом 10.0 (ймовірність події – 9%) аналітики оцінили шанси того, що Йоахім Льов засуне руку за пояс штанів під час матчу. За стриману поведінку німецького спеціаліста на мундіалі пропонують 1.02 (91%).

Йоахіма Льова оператори трансляцій неодноразово ловили на тому, що тренер упродовж гри засував собі руки до штанів, а потім нюхав пальці. Найвідоміший випадок трапився під час матчу Євро-2016 проти збірної України (на фото). Згодом на Кубку Конфедерацій (упродовж гри з Камеруном) наставник німецької команди знову залізав собі в штани, а потім підносив долоні до носа.

Нагадаємо, що букмекер приймає й інші оригінальні ставки на чемпіонат світу. Зокрема, що нападник збірної Уругваю Луїс Суарес покусає суперників на ЧС-2018.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?