Букмекер: Ісмаїлі отримає українське громадянство?

Тарас Гончар

Бразильський захисник «Шахтаря» Ісмаїлі в найближчому майбутньому має намір отримати український паспорт і боротися за право грати в складі команди Андрія Шевченка. Букмекери приймають ставки на те, чи отримає бразилець громадянство до кінця 2019 року та чи стане найдорожчим трансфером «Гірників».

ismaili

Букмекер: Ісмаїлі отримає українське громадянство?

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, малоймовірно, що Ісмаїлі отримає український паспорт у 2019 році. Поставити, що бразильський захисник «Шахтар» стане українцем до 31 грудня можна з коефіцієнтом 19,0.

До слова, трейдери БК приймають ставки і на те, що Ісмаїлі стане найдорожчим трансфером «Шахтаря». За рекордний перехід оборонця пропонують коефіцієнт 12,0. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює футболіста в 18 млн євро (це найкращий показник для УПЛ), водночас найдорожчим трансфером «Гірників» був Фред, який перейшов у «Манчестер Юнайтед» за 59 млн євро.

«Цілком можливо, що вже найближчим часом Ісмаїлі прийме українське громадянство. Близькі до нього люди кажуть, що він серйозно розглядає цю можливість. Він дуже сподівався отримати виклик в збірну Бразилії, але отримавши його, не був заграний за збірну. Тому джерела кажуть, що Ісмаїлі готовий прийняти українське громадянство і конкурувати за входження до складу збірної України. Приклад Марлоса надихнув його», – повідомив телеведучий і постійний експерт «Рейтингу букмекерів» Ігор Циганик.

Нагадаємо, 28-річний Ісмаїлі в березні минулого року був викликаний в збірну Бразилії на товариські матчі з Росією і Німеччиною, але на поле так і не з’явився.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?