Букмекер: хто виграє четвертий сезон «Ліги сміху»?

Тарас Гончар

У четвертому сезоні гумористичного шоу «Ліга сміху» залишилося лише декілька команд. За два етапи до фіналу програми букмекери назвали фаворитів, які здобудуть перемогу в 2018 році.

liga-smihu

Букмекер: хто виграє четвертий сезон «Ліги сміху»?

На думку букмекерської компанії Favbet, «Вінницькі» та «Луганська збірна» вважаються фаворитами четвертого сезону «Ліги сміху». Поставити на перемогу цих колективів можна за 3.0.

Коефіцієнтом 4.2 оцінені шанси «Ніколь Кідман» стати переможцем шоу. За успіх «Стадіону Діброви» дають 6.0. За чемпіонство «Стояновки» та команди «30+» пропонується коефіцієнт 7.0.

За оцінкою аналітиків, «Готель 72» має найгірші шанси виграти «Лігу сміху». Зробити ставку на сумський колектив можна за 8.0.

До того ж букмекер приймає ставки на тренера-переможця четвертого сезону гумористичного шоу. За оцінкою БК Favbet, Оля Полякова – головний претендент на перемогу, за неї пропонують 2.0. Співачка тренує дві команди – «Стояновку» та «Вінницькі».

На другому місці за шансами розташувався Євген Кошовий, який залишився лише з «Луганською збірною». Коефіцієнт аналогічний – 3.0. Далі йде Юрій Ткач, який опікується «Стадіоном Дібровою» (6.0). Не вірять букмекери в успіх актора Станістава Боклана з командою «30+» (7.0). Найменше шансів пророкують Владиславу Ямі разом із «Готелем 72» (8.0).

Нагадаємо, що на початку року Ігор Ласточкін вважався фаворитом чемпіонату України з гумору.

Крім того, букмекери пропонують зробити ставки на інше розважальне шоу – «Танці з зірками».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?