Букмекер: хто й коли першим ступить на Марс?

Тарас Гончар

Віце-президент США Майк Пенс, виступаючи у центрі Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА) у Х’юстоні, заявив, що висадка людини на Місяць та Марс є частиною урядової політики Вашингтона, яка підкреплена належним бюджетом. Однак букмекери не схильні вважати, що найближчими роками людина побуває на Марсі.

Букмекер: хто й коли першим ступить на Марс?

Букмекер: хто й коли першим ступить на Марс?

Відповідно до котирувань букмекерської компанії Favbet, шанси людини ступити на Марс до 1 січня 2025 року становлять 23%. Поставити на реалізацію космічної операції можна 4.0. На протилежний варіант дають 1.2 (77%).

На думку букмекерів, першою компанією, яка відправить людину на Марс, стане SpaceX (1.3, 65%). Зробити ставку на Blue Origin пропонується за 4.0 (21%). Коефіцієнтом 6.0 (14%) оцінені шанси Boeing виконати важливу місію.

Раніше голова компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск заявив про те, що перша ракета з екіпажем на борту буде відправлена на Марс в 2024 році. У свою чергу, NASA планує здійснити пілотований політ до Червоної планети до 2030 року.

Додамо, що букмекери також приймають ставки на існування прибульців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?