Букмекер: хто буде виробником форми переможця ЧС-2018?

Тарас Гончар

Чемпіонат світу з футболу – це не тільки змагання серед кращих збірних планети, а й великий турнір для виробників спортивної форми. Букмекери приймають ставки на те, збірна в одязі якого бренду стане чемпіоном світу.

95DE159B9259FF92BD0A35EF28D8C3312A6895CEC89C1D9D92

Букмекер: хто буде виробником форми переможця ЧС-2018?

Букмекерська компанія Favbet оцінює ймовірність того, що переможець ЧС-2018 буде грати в формі від аdidas, коефіцієнтом 1,85 (шанси – 54%). Німецький концерн представлять на турнірі команди Росії, Єгипту, Іспанії, Марокко, Ірану, Аргентини, Німеччини, Мексики, Швеції, Бельгії, Колумбії та Японії.

Поставити на Nike можна за коефіцієнтом 2,2 (шанси – 45%). У формі від американської компанії на мундіалі зіграють Саудівська Аравія, Португалія, Франція, Австралія, Хорватія, Нігерія, Бразилія, Південна Корея, Англія, Польща.

Шанси фірми Puma стати виробником форми чемпіонів світу 2018 року експерти оцінили за коефіцієнтом 18,0 (шанси – 6%). Бренд на ЧС-2018 представлять збірні Уругваю, Сербії, Швейцарії та Сенегалу.

Нарешті, за коефіцієнтом 10,0 (10%) можна зробити ставку на будь-який інший бренд. Так, збірна Перу зіграє у формі від Umbro, Данія – в амуніції фірми Hummel, Ісландія – в Errea, Коста-Рика та Панама – в New Balance, а збірну Тунісу одягне Uhlsport.

Нагадаємо, що букмекер приймає й інші оригінальні ставки на чемпіонат світу. Зокрема, що нападник збірної Уругваю Луїс Суарес покусає суперників на ЧС-2018, Йоахім Льов засуне руку в штани під час одного з матчів мундіалю, а на турнірі відбудеться допінговий скандал.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт