Букмекер Gala Coral визнаний кращим оператором року

Рейтинг Букмекерів

Британський букмекер Gala Coral став кращим оператором 2015-го року за версією великого спеціалізованого ресурсу новин eGamingReview, повідомляє SBC News.

Gala Coral також визнаний кращим оператором бінго

Gala Coral також визнаний кращим оператором бінго

Цього тижня в Лондоні відбулася одна з найавторитетніших церемоній нагородження кращих компаній у сфері азартних ігор. Найпрестижнішу нагороду, «Кращий оператор року», отримав букмекер Gala Coral, який найближчим часом може укласти угоду по злиттю з іншим великим гравцем британського букмекерського ринку Ladbrokes.

Основним напрямком Gala Coral залишаються ставки на спорт, однак компанія активно розвиває бінго, казино і покер. Результати роботи у цих напрямках були гідно оцінені на престижній церемонії. Букмекер також став кращим у номінаціях «Оператор бінго» і «Мобільний оператор бінго».

Кращим оператором спортивних ставок став букмекер bet365. Компанія Sky Bet перемогла в номінації «Кращий мобільний оператор», William Hill визнана провідним оператором лайв-ставок на спорт.

Раніше ми писали, що Gala Coral продала Caledonia Investments всю мережу бінго-клубів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?