Букмекер FavBet припиняє співпрацю з QIWI

Олександр Веселов

Букмекерська контора і система платежів припиняють співпрацю через нові обмеження з боку уряду Російської Федерації.

FavBet припиняє співпрацю з QIWI

FavBet припиняє співпрацю з QIWI

Прес-служба букмекерської компанії FavBet розіслала своїм клієнтам повідомлення про те, що припиняє співпрацю з системою платежів QIWI.

До кінця нинішнього року клієнти FavBet ще зможуть скористатися даною платіжною системою, проте вже в наступному календарному році вони будуть змушені шукати інші способи введення і виведення своїх грошових коштів.

Причиною припинення співпраці двох компаній стали нові вимоги російського уряду про обмеження використання платіжних систем організаціями-нерезидентами Російської Федерації. Варто нагадати, що FavBet починала свою діяльність в Україні, однак після заборони азартних ігор в країні була змушена перереєструватися. Зараз вона використовує ліцензію Кюрасао Нідерландських Антильських островів. Послугами FavBet сьогодні користуються близько 500 тисяч клієнтів.

Група QIWI була зареєстрована в 2007 році. Являє собою електронну систему платежів, яка дозволяє проводити їх з використанням мобільних і стаціонарних пристроїв та каналів зв’язку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?