Букмекер Fanbet покараний за демонстрацію суїциду в рекламі

Рейтинг Букмекерів

Рекламний регулятор Великобританії відчитав букмекерську компанію Fanbet за використання теми самогубства в рекламі.

Реклама Fanbet із зображенням самогубства висіла на сайті фанатів «Арсеналу»

Реклама Fanbet із зображенням самогубства висіла на сайті фанатів «Арсеналу»

2-го березня британський регулятор рекламного ринку (ASA) задовольнив скаргу на рекламне оголошення компанії Fanbet, розміщене на сайті фанатів лондонського «Арсеналу», інформує CalvinAyre. Оголошення являло собою декілька слайдів, на одному з яких був зображений силует людини з мотузкою на шиї, і було підписано словом «рятуйся».

Заявник вважає, що використовувати тему самогубства в рекламі гемблінгу неправильно, враховуючи, що в свідомості суспільства думки про суїцид і азартні ігри переплітаються. ASА вважає таку рекламу безвідповідальною і такою, що порушує етичні норми, прийняті в рекламному бізнесі країни.

Сайт уболівальників «Арсеналу» видалив рекламу Fanbet тільки після звернення регулятора. І букмекер, і онлайн-ресурс пообіцяли приділяти більше уваги тому, який вплив має контент, що розміщується.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?