Букмекер: «Динамо» влаштує чемпіонський коридор «Шахтарю»?

Тарас Гончар

У суботу, 19 травня, в Києві відбудеться матч останнього туру чемпіонату України «Динамо» – «Шахтар». Турнірного значення поєдинок не матиме, адже «Гірники» достроково забезпечили собі чемпіонство в минулій грі з «Вересом».

dynamoіаів

Букмекер: «Динамо» влаштує чемпіонський коридор «Шахтарю»?

Букмекерська компанія Favbet оцінила шанси того, що футболісти «Динамо» організують чемпіонський коридор для гравців «Шахтаря» в матчі 32-го туру УПЛ.

На думку аналітиків, кияни на стадіоні імені Валерія Лобановського не привітають суперників із золотими медалями першості. На такий прогноз дають коефіцієнт 1.1 (ймовірність події – 84%).

Поставити на те, що динамівці 19 травня зроблять символічний коридор пошани для «Гірників», можна за 5.9 (16%).

Обговорення цієї теми почалося після висловлювання гравця «Шахтаря» Давида Хочолави, який заявив, що донеччанам буде приємно, якщо «Динамо» привітає їх чемпіонським коридором. З представників київського клубу поки ніхто не коментував свої наміри.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт