Букмекер Codere Apuestas став спонсором ФК «Валенсія»

Рейтинг Букмекерів

Іспанський футбольний клуб «Валенсія» підписав спонсорську угоду з онлайн-букмекером Codere Apuestas, який діє в цій країні ліцензованою філією міжнародного гемблінг-оператора Codere, повідомляє Igamingbusiness.

Договір про співпрацю діятиме до кінця сезону

Договір про співпрацю діятиме до кінця сезону

Підписаний договір є короткостроковим і буде діяти до кінця сезону 2015/16, однак після закінчення терміну може бути пролонгований. Згідно з умовами угоди, логотип Codere Apuestas буде розміщений на лівому рукаві футболок гравців «Валенсії» під час матчів всіх внутрішніх національних змагань.

Комерційний директор іспанського клубу Пітер Дрейпер зазначив, що «партнерство з Codere Apuestas допоможе «Валенсії» зміцнити бізнес і позицію бренду як на внутрішньому, так і міжнародному ринках».

«Ми зацікавлені в побудові взаємовигідної довгострокової співпраці з Codere Apuestas», – додав він.

Директор по маркетингу букмекера Анхель Фернандес, в свою чергу, заявив, що контракт з «Валенсією» дозволить зміцнити лідируючі позиції компанії на ринку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?