Букмекер: чи перейде ще хтось із «Динамо» в «Шахтар»?

Тарас Гончар

Трансфери між клубами, які позиціюються як закляті вороги, завжди викликає великий резонанс у футболі. Отож перехід Жуніора Мораєса з «Динамо» в «Шахтар» надихнув букмекерів на чергову нетривіальну ставку.

moraes

Букмекер: чи перейде ще хтось із «Динамо» в «Шахтар»?

За оцінкою букмекерської контори Favbet, шанси будь-якого футболіста «Динамо» перейти в «Шахтар» до 31 липня становлять 8.0% – коефіцієнт 13.0.

Очевидно, що БК запропонувала свої клієнтам таку ставку після того, як Жуніор Мораєс змінив київську команду на донецьку.

Ще взимку в пресі з’явилася інформація про попередній договір бразильця з чинним чемпіоном України, однак футболіст до останнього заперечував переговори з новим клубом. Однак 18 липня «Шахтар» таки оголосив про підписання контракту з Мораєсом.

Окрім того, букмекер оцінив шанси українських клубів вийти в єврокубки та знятися з чемпіонату УПЛ, а також приймає ставки на звільнення Фабріціо Раванеллі з київського «Арсеналу».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?